Naša Idea

Posolstvom našej firmy je zdravie. Chceme opraviť most medzi človekom a prírodou, ktorý sa v posledných desaťročiach začal rozpadať. No my sme si všimli, že čoraz viac ľudí inklinuje k zdravému životnému štýlu, čo nás samozrejme veľmi teší, a preto vám chceme ešte viac uľahčiť návrat k prírode. Veď sami dobre viete, že keď idete do lesa, vraciate sa z neho oddýchnutý a pozitívne naladený. Alebo si robíte bylinkové čaje rôznych druhov na podporu zdravia, trávenia, lepšieho spánku…a dokonca sme si všimli a otestovali sami na sebe aj to, že väčšinu týchto problémov dokáže riešiť jediná bylinka zvaná konope. Naše pra pra pra matere, ženy, babky bylinkárky tiež poznali jej silu. Sila konope sa predsa od pradávna využívala a dnes sa k nej našťastie vraciame nie len v odevnom priemysle, kde látky z konope sú priedušné, antibakteriálne a protiplesňové, ale aj v potravinárstve a zdravotníctve.

A teraz si predstavte, že tieto skvelé vlastnosti začnete využívať vnútorne. Mnohí z vás si asi konope spájajú s tým, že budú lietať v obláčikoch a chytať dúhu. Priznávame sa, aj my sme si to mysleli. (haha, veď nikto z neba učený nespadol). Konope však obsahuje aj inak prospešné látky, ktoré účinkujú na naše telo upokojujúco, tlmia chronické zápaly, upravujú stav pokožky, zmierňujú úzkostné stavy a dokonca pôsobia proti nádorovo. Tieto látky poznáme napríklad pod skratkami CBD, CBG a iných. Rozhodli sme sa tieto zdraviu prospešné látky priniesť priamo k vám domov, aby ste si ich silu vyskúšali na vlastnej koži, psychike, alebo iných zdravotných problémoch a to všetko bez nežiadúcich účinkov. Veríme, že tak ako my, budete aj vy spokojní, uvoľnenejší a zdravší. Naše telo predsa pochádza z prírody a teda príroda ho zároveň aj lieči.

Prehrať video

Náš eshop je intuitívny, stačí si vybrať produkt a požadované množstvo. Ak Vás zaujímajú rôzne spôsoby používania konope, pozrite sa na náš Facebook alebo Instagram kde budeme pravidelne pridávať recepty a podobne.

V prípade otázok sa nebojte nám napísať

Po vyplnení formuláru Vás budeme kontaktovať naspať. Ak preferujete telefonickú konzultáciu pridajte Vaše číslo, a ozveme sa Vám počas nasledujúceho pracovného dňa.

Tento formulár môžete použiť aj na spätnú väzbu, otázky o produktoch, či iba si s nami prehodiť pár slov 🙂

Stoj! Predali by ti cigy?

Kliknutím tlačidla hore potvrdzuješ že máš viac ako 18 rokov.

Radšej sa choď spýtať rodičov.

Stoj! Predali by ti cigy?

Kliknutím tlačidla hore potvrdzuješ že máš viac ako 18 rokov.

Radšej sa choď spýtať rodičov.

Stoj! Predali by ti cigy?

Kliknutím tlačidla hore potvrdzuješ že máš viac ako 18 rokov.

Radšej sa choď spýtať rodičov.